KONST / Litografier / Färglitografi 9669187
*
nr 966 9187
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Per Julius (f. 1951), 1979, 68/110, bladets mått: 30x44 (oramad)
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2015
kl 18:54:03
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Per Julius
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Per Julius
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per julius svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54
*
Per Julius
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Per Julius
nr 966 9187
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Per Julius (f. 1951), 1979, 68/110, bladets mått: 30x44 (oramad)
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2015 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Per Julius
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk mÃ¥lare, grafiker och illustratör.Läs mer om Per Julius
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad per julius svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54



